دیدار مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب با مدیر شعب بانک رفاه کارگران ایلام

امروز دوشنبه مورخ 19/10/1401 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با هدف گسترش تعامل و همکاری های بیشتر با مدیر شعب بانک رفاه کارگران ایلام دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلا

امروز دوشنبه مورخ 19/10/1401 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با هدف گسترش تعامل و همکاری های بیشتر با مدیر شعب بانک رفاه کارگران ایلام دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام،  در این جلسه پرویز ناصری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولیت پذیری مدیران بانک رفاه کارگران استان گفت: با توجه به انعقاد تفاهمنامه بین شرکت آب و فاضلاب کشور و بانک رفاه،این شرکت بر گسترش تعاملات دو جانبه وتمرکز برخی حساب های این شرکت در بانک رفاه تاکید دارد.

وی افزود: بانک رفاه کارگران یک بانک مشتری مدار با مسئولیت  اجتماعی بالا است  که مشارکت این بانک در طرح های عمرانی ،اقتصادی وخدماتی استان قابل تقدیر است.

مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب ایلام  افزود: بانک رفاه کارگران همواره خدمات مطلوبی به مشتریان ارایه داده است و ما نیز سعی در گسترش تعاملات با این بانک داریم و امیدواریم با ایجاد بسترهای مناسب،  این همکاری  ها انجام شود.

فرهود راد پور،مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان ایلام، با تشکر از مساعدت مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان، از برگزاری این نشست صمیمی ابراز خوشنودی نموده و آمادگی خود را بر گسترش سطح همکاریها و تعاملات فی مابین و همچنین انعقاد تفاهمنامه بین دوسازمان و استفاده از ظرفیتهای طرفین جهت تحقق اهداف دو طرف تاکید کرد.