سرپرست امور آب و فاضلاب ایوان منصوب گردید

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، بابک کریمی به عنوان سرپرست امور آبفای شهرستان ایوان معرفی و از زحمات فتح اله بهروزی مدیر قبلی این امور قدردانی شد. به گزارش روابط عمومی آب و فا

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، بابک کریمی به عنوان سرپرست امور آبفای شهرستان ایوان معرفی و از زحمات فتح اله بهروزی مدیر قبلی این امور قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب استان ایلام، مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان،که با حضور معاون فرماندار ایوان، معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت  در محل فرمانداری ایوان برگزار گردید.

در  این جلسه ابتدا معاون منابع انسانی و تحقیقات  شرکت، گزارشی در خصوص  فعالیت های عمرانی شرکت در شهرستان ایوان ارائه نمودند.

صید مراد رشیدی ضمن قدردانی از همکاری خوب فرماندار و سایر مسئولان شهرستان،  با امور آب و فاضلاب اظهار داشت: خدمات مطلوب و رضایتمندی مردم از اهداف اصلی و وظایف ذاتی این شرکت است.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت آب و لزوم مدیریت مصرف آن از سوی مشترکین مورد تاکید قرار داد و از سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان خواست ضمن تعامل بین دستگاهی، مطلوب ترین خدمات را به مردم شهر و روستاهای ایوان ارائه کند.

رشیدی ادامه داد، سعه صدر، خوشرویی و تکریم ارباب رجوع از جمله مولفه هایی است که مجموعه آب و فاضلاب بر آن تاکید دارد و این مهم نیز باید سرلوحه سرپرست جدید امور آبفای ایوان باشد و با هماهنگی سایر کارکنان مطلوب ترین خدمات را به مردم ارائه دهد.

در ادامه معاون فرماندار ایوان ضمن خیر مقدم به حاظرین از فعالیتهای انجام شده در حوزه آب و فاضلاب قدر دانی نمود.

وی گفت: دولت از هیچ تلاشی و کوششی در خصوص توسعه زیر ساختهای این شهرستان فروگذار نخواهد بود .

گفتنی است، در پایان این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های فتح اله بهروزی حکم انتصاب بابک کریمی به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان که به امضای مدیرعامل آبفای ایلام رسیده به وی اعطا شد.

لازم بذکر است بعد از پایان این مراسم معاون منابع انسانی و تحقیقات با همکاران امور آبفای شهرستان دیدار و گفتگو نمودند