جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد

جلسه شورای معاونین با حضور مدیرعامل، جانشین، معاونین و مدیران امورات شهرستان های شرکت آب و فاضلاب استان ایلام و با دستور کار بررسی عملکرد، چالشها و راهکارهای استراتژی، بررسی و ارزیابی عملکرد درآمد مشت

جلسه شورای معاونین با حضور مدیرعامل، جانشین، معاونین و مدیران امورات شهرستان های شرکت آب و فاضلاب استان ایلام و با دستور کار بررسی عملکرد، چالشها و راهکارهای استراتژی، بررسی و ارزیابی عملکرد درآمد مشترکین، مالی و پشتیبانی و حوزه منابع انسانی  به ریاست پرویز ناصری مدیرعامل شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارکه فجر پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: با تلاش و برنامه ریزی های صورت گرفته، پروژه های متعددی جهت افتتاح و کلنگ زنی برای این ایام تعریف شده است.

پرویز ناصری در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تمامی همکاران شاغل در شهرستان ها افزود: همکاران شهرستان ها در صف اول ارائه خدمات آب و فاضلاب به مردم هستند. 

وی خدمات رسانی مطلوب به مردم و رضایت مندی آنان را  از اولویت های شرکت  عنوان کرد و گفت: مدیران باید با تسریع در امورات مشترکین و نظارت بیشتر بر روند کارها در جهت تکریم ارباب رجوع و رضایت مندی حداکثری مردم تلاش کنند.

مدیرعامل آبفای استان با تاکید بر اینکه در اجرای پروژه های محرومیت زدایی از متوسط کشوری بالاتر قرار داریم اظهار داشت: بهره مندی از ظرفیت قرارگاه محرومیت زدایی، مدیریت منابع آب در تابستان و عملکرد عالی شرکت و به تبع آن دریافت لوح تقدیر همگی مبین جد و جهد مدیران در راستای ارائه خدمات بی منت به مردم شریف استان است.

ناصری مردم داری را سرلوحه امورات شرکت دانست و بیان داشت: نظارت جدی بر اجرای پروژه ها از مهمترین اقدامات شرکت برای مدیریت منابع و گذر از بحران های کم آبی خواهد بود.

وی شناسایی انشعابات غیرمجاز، پایش قرائت کنتور، شفافیت نظم و انضباط مالی و اداری، ارزیابی عملکرد و تشویق همکاران، شناسایی اموال مازاد و پیگیری وصول مطالبات را مهمترین برنامه های شرکت اعلام نمود و تصریح کرد: باید رعایت الزمات ایمنی، تاکید بر تعصب سازمانی همکاران، جدیت در انجام مسئولیتها، کاهش هزینه ها، تشدید برخورد با مشترکین غیرمجاز، تسریع در اصلاح و تعمیر شکستگی ها، نظارت بر پروژه ها و تأسیسات شرکت، تعامل بیشتر با مسئولان و انعکاس مطلوب فعالیت های شرکت در دستور کار مدیران شهرستان ها قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در پایان خاطرنشان ساخت:  ان شاءالله امسال نیز همان تلاش و همت را در جهت خدمت به مردم داشته باشیم که ثمره اش کسب موفقیت های بیش از پیش برای شرکت آب و فاضلاب استان خواهد بود.

در ادامه این جلسه نیز، سایر معاونین و مدیران امورات آبفای شهرستان ها نیز گزارشی از حوزه کاری خود ارائه و  به ارائه نقطه نظرات و مسائل کاری خود پرداختند.