تبدیل وضعیت ۷۵ نفر از نیروهای ایثارگر شرکت آبفا ایلام

مدیرعامل آبفای استان ایلام از تبدیل وضعیت و پذیرش ۷۵ نفر از نیروهای ایثارگر شاغل شرکت در راستای سیاست های دولت سیزدهم خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب ایلام؛ پرویز ناصری با اشاره به ا

مدیرعامل آبفای استان ایلام از تبدیل وضعیت و پذیرش ۷۵ نفر از نیروهای ایثارگر شاغل شرکت در راستای سیاست های دولت سیزدهم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب ایلام؛ پرویز ناصری با اشاره به اینکه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در زمینه یکپارچه سازی و تعیین وضعیت پست های سازمانی کارکنان از استان های پیشتاز است گفت: این موضوع به روان سازی امور و پیشبرد برنامه ها و اهداف شرکت کمک شایانی کرده است.

وی افزود:  تا کنون ۷۵ نفر از ایثارگران این شرکت تبدیل وضعیت شده‌اند و پرونده ۱۶ نفر دیگر در حال انجام مراحل قانونی است.

مدیرعامل آبفای استان به ضوابط ابلاغی در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران اشاره کرد و اظهار داشت: این قانون شامل کارکنان ایثارگری می شود که به طور تمام وقت در امور جاری و وظایف اصلی فعالیت می‌نمایند.

ناصری در پایان با بیان این که سیاست‌های کلی نظام در امور ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار، جهاد، تکریم و پاسداری از حق ایثارگران است تصریح کرد: از کارکنانی که مشمول قانون تبدیل وضعیت ایثارگری قرار گرفتند انتظار می رود همچنان با تلاش و کوشش خود برای ارائه خدمات به صورت جهادی، در جهت ترویج فرهنگ ایثار و جهاد پیشگام باشند.