سر خط خبرها

دیدار مدیران شرکت آبفا استان ایلام با خانواده معظم شهدا

همزمان با ۲۲ اسفندماه روز بزرگداشت مقام شهدا، جانشین مدیرعامل آبفای استان بهمراه مدیر حراست و امور محرمانه و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت به دیدار خانواده های معظم و معزز شهدا رفتند. به گزارش

همزمان با ۲۲  اسفندماه روز بزرگداشت  مقام شهدا، جانشین مدیرعامل آبفای استان بهمراه مدیر حراست و امور محرمانه و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت  به دیدار خانواده های معظم و معزز شهدا رفتند.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، جانشین مدیرعامل آبفای استان در این دیدارها، با اشاره به جایگاه والای شهدا در پیشگاه خداوند متعال و در میان مردم، گفت: ایثار و فداکاری های شهدا در راه میهن عزیزمان قابل وصف نیست و زبان از گفتن آن قاصر است.

مهندس رضا محمدرضایی، با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران اظهار داشت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خداوند متعال خواهد داشت.

وی با بیان اینکه امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیز باشیم، تاکید کرد: امنیت کنونی در کشور ما مرهون جانفشانی های شهدا است که اگر ایثار و فداکاری های آنان نبود امروز ایران نمی توانست در میان منطقه ای ناامن، در اوج امنیت و عظمت قرار گیرد.

لازم بذکر است این مراسم به همت امور ایثارگران شرکت برگزار و طی آن با تقدیم هدایایی از خانواده شهیدان تجلیل به عمل آمد.