سر خط خبرها

کسب رتبه برتر حراست آبفای ایلام در ارزیابی سال 1401

دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در ارزیابی که توسط حراست کل استان انجام شد موفق به کسب رتبه برتر در سال 1401 شد . به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، طی تقدیرن

دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در ارزیابی که توسط حراست کل استان انجام شد موفق به کسب رتبه برتر در سال 1401 شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، طی تقدیرنامه ای که از طرف حراست کل استان ایلام صادر شده است از مشتاق ناصری، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، تقدیر به عمل آمد.

 در متن این تقدیر نامه آماده است: " ضمن تبریک ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و پاسداشت هفته سرباز گمنام، بدینوسیله از اهتمام مجدانه ی شما برادر بزرگوار در راستای انجام وظایف محوله ی سازمانی و همکاری با حراست کل استان ایلام که بر اساس ارزشیابی صورت گرفته در سال 1401 در بین محیط های حراستی و خدمات اجتماعی استان موفق به کسب  رتبه برتر شده اید، قدردانی به عمل می آید.

 از خداوند متعال توفیق روز افزون شما برادر عزیز در راه اعتلای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در ظل توجهات ولی عصر و رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای خواستاریم.