سر خط خبرها

به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)؛ کارکنان دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آبفا ایلام تقدیر شدند

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، به دنبال کسب رتبه برتر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در ارزیابی که توسط حراست کل استان در سال 1401 انجام شد، از مدیر و کارکنان دفتر حرا

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، به دنبال کسب رتبه برتر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در ارزیابی که توسط حراست کل استان در سال 1401 انجام شد، از مدیر و کارکنان دفتر حراست و امور محرمانه شرکت تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در جلسه ای به مناسبت گرامیداشت نیمه شعبان ولادت با سعادت حضرت ولی عصر(عج) و هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان(عج) از مدیر و کارکنان دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آبفا تقدیر شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) با تاکید بر اینکه هدف همه ما جلب رضایت مردم، گفت: کسب رضایت مردم موجب خشنودی خداوند است و  در این میان دفتر حراست شرکت با ارائه اطلاعات شفاف و صحیح،  مجموعه مدیریت را در پیشبرد این مهم یاری می رساند.

پرویز ناصری با بیان اینکه هنر و زیبایی کار حراست به اقدامات پیشگیرانه است، افزود: از حراست انتظار داریم با چشمانی باز مسائل را رصد و از تنش ها جلوگیری نماید.

وی یادآور شد:  شرکت آب و فاضلاب به دلیل دارا بودن تاسیسات حیاتی و مهمی همچون مخازن و تصفیه خانه ها، منطقه ای حساس و دارای شرایط ویژه است که می طلبد این نیروها همواره هوشیار و پای کار باشند.

مدیرعامل شرکت آبفای استان، عملکرد  حوزه حراست و امور محرمانه شرکت را در همه ی ابعاد قابل تقدیر و باعث افتخار اس و خاطرنشان ساخت: کسب رتبه برتر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در ارزیابی که توسط حراست کل استان در سال 1401 دلیلی بر این مدعاست.

مدیر حراست و امور محرمانه شرکت نیز ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای همه خدمتگزاران به نظام علی الخصوص مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان گفت: دفتر حراست علاوه بر دنبال کردن رسالت خود در حوزه نظارت و صیانت از منافع شرکت، همواره به عنوان مشاوری امین برای مجموعه مدیریت شرکت بوده  است.

مشتاق ناصری کسب این توفیقات را در سایه تعامل و همدلی حراست و کارکنان شرکت برشمرد و تصریح کرد: حراست باید به عنوان پناهگاه همکاران باشد و کارکنان نیز حراست را دوست و یار خود بدانند.

در ادامه از زحمات مدیر حراست شرکت  و همکارانشان که به صورت منسجم وظیفه حفاظت، حراست و صیانت از شرکت را در حیطه های مختلف بر عهده دارند تشکر و قدردانی گردید.