سر خط خبرها

برگزاری مراسم تجلیل از رزمندگان بازنشسته و شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

روز دوشنبه مورخ 24/11/1401 با حضور مدیرعامل و معاونین، مشاور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در امور ایثارگران، به همت مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران، از رزمندگان همکار بازنشسته و شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این مراسم مدیرعامل آبفای استان ضمن خیر مقدم و تبریک پیشاپیش عید سعید مبعث، گفت: امسال ارتباط مجموعه شرکت با بازنشستگان شرکت بهتر از قبل است که از بازشستگان درخواست داریم با راهنمایی ها، پیشنهادات و بیان کاستی ها، شرکت را در انجام وظایف و رسالت خود یاری رسانند.

پرویز ناصری افزود: نباید ارتباط بازنشستگان بعد از اتمام دوران خدمت با سیستم اداری قطع و همه تجارب بازنشستگان از بستر خارج شود، بلکه با فراهم آوردن زمینه‌ای برای استفاده سایر کارکنان با انتقال این تجارب به نیروهای جوان، کارمندان با تجربه پرورش یابند.

مدیر عامل آبفای استان با قدردانی از تلاش های صادقانه، شبانه روزی و بی دریغ مجموعه کارکنان آبفای ایلام که در طول سالیان گذشته سختی ها و دشواری های خدمت رسانی به مردم را بر خود هموار ساخته و بدون هیچگونه منتی در تمامی شرایط، از روزهای گرم و طاقت فرسای تابستان گرفته تا ایام سرد و بخبندان زمستان، امر آبرسانی را دلسوزانه و به بهترین نحو انجام داده اند، اظهار داشت: قطعاً اگر همراهی، همفکری و از خودگذشتگی های خانواده های این عزیزان نبود، شرکت به درجات و توفیقاتی که تاکنون دست یافته و به عنوان یک مجموعه سرآمد در استان مطرح شده، موفق نمی گردید.

وی در ادامه افزود : انجام اینگونه مراسم حداقل کاری است که می توانیم انجام دهیم ولی ما وظیفه خود را با توجه به بضاعت شرکت، جهت خدمت به بازنشستگان فراتر از این موضوعات می دانیم لذا پیگیر پرداخت وام بازنشستگان، بحث بیمه تکمیلی، استفاد همکاران بازنشسته از امکانات ورزشی و … هستیم.

ناصری در بخش دیگری از سخنان خود به رشادت ها و دلاوری های رزمندگان اشاره نمود و با تقدیر از حضور همکاران بازنشسته در راه پیمایی 22 بهمن ماه اظهار داشت: امنیت موجود و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان، مرهون رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان، شهدا و آزادگانی است که جان بر کف در صف اول مقابل با دشمن، جانفشانی کردند .

لازم بذکر است در ابتدای این مراسم یارمحمد نساری، مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران، نیز ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت به جهت حمایت ها و پیگیرهایی که در امور بازنشستگان داشتند، گزارشی از اقدامات دفتر امور ایثارگران شرکت ارائه نمود.

در پایان این مراسم از رزمندگان همکار بازنشسته و شاغل همچنین از همکاران بازنشسته و شاغل که در مسابقات ورزشی که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در رشته های مختلف برگزار و حائز مقام شده بودند با اهداء لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.