سر خط خبرها

بازدید استاندار و هیأت همراه از ایستگاه های سد ایلام ، تصفیه خانه آب ملکشاهی و طرحهای آبرسانی به شهرستان ملکشاهی


به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ پرویز ناصری مدیرعامل آبفای استان در این بازدید با بیان اینکه در راستای محرومیت زدایی و در قالب جهاد آبرسانی به همت قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) قرار است در فاز اول با اعتباری بالغ بر  ۵۰۷ میلیارد تومان به 128 روستا در سطح استان آبرسانی صورت گیرد، گفت: با اقداماتی که در خصوص محرومیت زدایی انجام گرفته، بزودی مشکل آب اکثر روستاهای استان مرتفع خواهد شد.
وی درصد پیشرفت فیزیکی این پروژه ها در سطح استان را  ۶۶ درصد برشمرد و افزود: با کار جهادی مجموعه آبفا و بسیج سازندگی استان در راستای ارائه خدمات صادقانه و در خور به مردم، هم اکنون شاهد آن هستیم که پیشرفت فیزیکی پروژه های جهاد آبرسانی در استان از 2 برابر میانگین کشوری که ۳۲ درصد است، بیشتر می باشد.
ناصری از نگاه ویژه دولت مردمی کار و کرامت و وزیر محترم نیرو تقدیر نمود و اظهار داشت : در سفر ریاست محترم جمهور به استان۸۰ میلیارد تومان به طرح آبرسانی ملکشاهی اختصاص یافت .
مدیرعامل آبفای استان، حمایت های ویژه استاندار جهادی ایلام را عامل اصلی پیشرفت پروژه ها برشمرد و تصریح کرد: با پیگیری های شخص استاندار و در فاز دوم این طرح ملی قرار شد تعداد روستاهای استان از ۱۲۸ روستا  به ۲۰۳ روستا افزایش پیدا کند.
در ادامه این بازدید دکتر بهرام نیا استاندار ایلام ضمن تشکر از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان و قرارگاه محرومیت زدایی، اقدامات آبفای استان را قابل تقدیر برشمرد.
دکتر بهرام نیا تاکید کرد: آبفای ایلام از دستگاههای پیشرو کشور در زمینه جهاد آبرسانی است.
بازدید از ایستگاه های پمپاژ، تصفیه خانه آب و آبرسانی به روستاهای شهرستان ملکشاهی از دیگر برنامه های استاندار ایلام بود.