توسعه شبکه توزیع آب در شهر ایوان

مدیر امور ابفای شهرستان ایوان گفت: با تلاش اکیپ بهره برداری امور ابفای این شهرستان و با اجرای عملیات ربط لوله ۱۱۰ به طول ۵۰ متر، مشکل کمبود آب، انتهای خیابان شهید دستغیب، کوچه هفتم محله هلال احمر شهرس

مدیر امور ابفای شهرستان ایوان گفت: با تلاش اکیپ بهره برداری امور ابفای این شهرستان و با اجرای عملیات ربط لوله ۱۱۰ به طول ۵۰ متر، مشکل کمبود آب، انتهای خیابان شهید دستغیب، کوچه هفتم محله هلال احمر شهرستان ایوان برطرف شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، فتح اله بهروزی در این رابطه بیان داشت: در راستای حل مشکل کمبود آب انتهای خیابان شهید دستغیب کوچه هفتم محله هلال احمر، اکیپ امور آبفا شهرستان، اقدام به لوله گذاری بطول ۵۰ متر نمود که با اتمام عملیات فوق مشکل کمبود آب برای محله به طور کلی مرتفع می گردد.

وی با اشاره به اینکه این فعالیت باعث ارتقاء خدمات شده است، افزود: با اجرای این عملیات، شاهد جلب رضایت مشترکان خیابان مذکور از وضعیت آبرسانی هستیم.

مدیر امور ابفای شهرستان ایوان در ادامه از بازسازی و اجرای فنس کشی مخزن آب ۲۰۰۰متر مکعبی این شهر خبر داد و افزود: این عملیات به منظور حفظ و نگهداری مخزن و جلوگیری از تخریب و همچنین مسائل بهداشتی در دستور کار امور قرار گرفت.

به گفته بهروزی، این کار بصورت امانی انجام شده است.