جلسه کارگروه آب و انرژی پدافند غیر عامل استان، در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار گردید

جلسه کارگروه آب و انرژی استان پدافند غیر عامل استان روز چهارشنبه 24 شهریور ماه به ریاست قائم مقام شرکت و اعضاء کارگروه و نماینده اداره کل پدافند غیر عامل استان، در سالن جلسات ساختمان شماره 2 شرکت آ

جلسه کارگروه آب و انرژی استان پدافند غیر عامل استان روز چهارشنبه 24 شهریور ماه به ریاست قائم مقام  شرکت و اعضاء  کارگروه و نماینده اداره کل پدافند غیر عامل استان،  در سالن جلسات ساختمان شماره 2 شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این جلسه ابتدا، مهندس جعفر حسنی قائم مقام شرکت و رئیس جلسه  ضمن خیر مقدم، با اشاره به اهداف کار گروه بر لزوم همکاری بیشتر اعضاء با دبیرخانه کارگروه  و برگزاری منظم جلسات کارگروه ، به بیان وظایف کارگروه تخصصی آب و انرژی پدافند غیرعامل پرداختند  و بر اجرای مصوبات جلسات  تاکید کردند .

در ادامه  دکتر همتی نماینده، اداره کل پدافند غیر عامل استان، با تاکید بر اینکه کارگروه آب و انرژی یکی از کارگروه های فعال و موفق در استان است هدف از برگزاری این جلسه را ایجاد هماهنگی و همگرایی و هم افزایی توان و ظرفیت کارگروه و نیز انتقال برنامه های دفتر پدافند غیرعامل استانداری بیان نمود.

سپس، اعضای کارگروه برنامه های هفته پدافند غیر عامل اقدامات خود را اعلام  و اقدامات خود را در حوزه حفاظت از زیر ساختها  برشمردند .