سر خط خبرها

تعویص و توسعه ۱۲۰ متر شبکه خط انتقال آب، در شهرک اندیشه شهرستان ایوان

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان گفت: 120 متر از شبکه فرسوده خط انتقال آب در «شهرک اندیشه» شهرستان ایوان اصلاح و تعویض شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب ایلام، فتح اله بهروزی با اشاره

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان گفت: 120 متر از شبکه فرسوده خط انتقال آب در «شهرک اندیشه» شهرستان ایوان اصلاح و تعویض شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب ایلام، فتح اله بهروزی با اشاره به ضرورت تعویص خطوط فرسوده و مستهلک افزود: با توجه به فرسوده بودن خط انتقال آب در «شهرک اندیشه» شهرستان ایوان، تعویض بخشی از این شبکه مذکور که به شدت دچار فرسودگی شده بود، در دستور کار قرار گرفت.

وی عنوان کرد: عملیات اصلاح شبکه آب به طول 120  متر و با استفاده از لوله پلی اتیلن  به قطر 63  میلیمتر طی ۱۰ ساعت تلاش مستمر پرسنل این امور  به طول انجامید.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان ضمن رضایتمندی از اجرای این پروژه، گفت: خط لوله قبل، ضمن فرسودگی و شکستگی های فراوان، باعث می شد که فشار آب در آن خط پایدار نباشد و موجب هدر رفت بسیار زیاد آب بشود، ‌که با تعویض این شبکه بحمدالله این مشکل هم برطرف شد.

بهروزی در پایان خاطر نشان کرد: امسال فعالیت‌های موثری در زمینه اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب شهر انجام گرفته و اصلاح شبکه توزیع آب شهرستان با اولویت مناطق و محلات قدیمی در حال انجام است و تمامی تلاش نیروهای امور  آب و فاضلاب شهرستان،  برخورداری مردم از آبی سالم، بهداشتی و با کمیت و کیفیت و پایدار است.