سر خط خبرها

تعویض الکتروپمپ چاه آب شرب تنگ حمام شهرستان چوار

با تلاش و همکاری اکیپ اجرایی معاونت بهره برداری و توسعه آب شرکت و نیروهای عملیاتی آبفای شهر چوار، عملیات تعویض و راه اندازی الکتروپمپ شناور، چاه آب شرب تنگ حمام شهرستان چوار انجام گرفت. به گزارش

با تلاش و همکاری اکیپ اجرایی معاونت بهره برداری و توسعه آب شرکت و نیروهای عملیاتی آبفای شهر چوار،  عملیات تعویض و راه اندازی الکتروپمپ شناور، چاه آب شرب  تنگ حمام شهرستان چوار انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان  ایلام با اعلام این خبر گفت: در پی  اعلام نقص فنی در تجهیزات چاه تنگ حمام،  اکیپ های فنی جهت شناسایی مشکل و رفع آن به محل اعزام گردیدند و ضمن بررسی فنی معلوم شد که الکترو موتور چاه آب تنگ حمام شهر چوار که از جمله منابع اصلی تامین آب شهرمی باشد، دچار سوختگی شده است .

 بلافاصله  عملیات تعویض الکتروپمپ که در عمق ۹۰ متری قرار گرفته بود در دستور کار قرار گرفت.

مهندس رضا رضایی افزود: با تلاش مستمر اکیپ اجرایی معاونت بهره‌برداری و نیروهای عملیاتی امور آبفا شهرستان چوار که تا پاسی از شب ادامه داشت  نسبت به تعویض وراه‌اندازی الکتروموتور چاه مذکور  اقدام گردید.

وی در پایان با بیان اینکه  با نصب الکتروپمپ جدید، مشکل قطعی آب شرب شهر چوار  رفع شد و  چاه در مدار بهره برداری قرار گرفت، از صبر و حوصله شهروندان گرامی شهر چوار و همراهی آنها تا رفع این حادثه تقدیر و تشکر نمود .