پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در پیامی روز خبرنگار را به همه ی فعالان در این عرصه تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام: متن پیام دکتر تیموری، به این شرح است: با

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در پیامی روز خبرنگار را به همه ی فعالان در این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام: متن پیام دکتر تیموری،  به این شرح است:

باسمه تعالی           

هفدهم مردادماه، سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، بهانه و فرصتی برای تقدیر و سپاس از افرادی که درد همگان را به رشته تحریر در می‌آورند ولی کمتر به درد و رنج و سختی‌های کار و زندگی‌شان پرداخته می‌شود . سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس میدارند و قلم خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمیگیرند.

حال که شیوع ویروس منحوس کرونا، زمینه دیدار و عرض تبریک و خداقوت حضوری را گرفته است، اینجانب مراتب قدردانی خود را از  همراهی و همکاری تمامی خبرنگاران، خبرگزاریها، عکاسان، پایگاه های تحلیلی و خبری، صدا و سیما، فعالان فضای مجازی، روزنامه نگاران ، خانواده بزرگ مطبوعات که در انعکاس اخبار، اطلاعات، مطالب و بویژه موارد مرتبط با شرکت آب و فاضلاب استان، تلاش و کوشش نموده و می نمایند صمیمانه تقدیر و تشکر نمائیم و موفقیت، سلامتی و توفیقات روزافزون تمامی آنان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.