هشدار شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در مورد کلاهبرداری در پوشش ماموران

شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به تمامی مشترکان نسبت به دریافت وجه نقد از سوی برخی سوءاستفاده کنندگان با نام این شرکت و در قالب مامور قرائت کنتور و توزیع قبض هشدار داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب

شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به تمامی مشترکان نسبت به دریافت وجه نقد از سوی برخی سوءاستفاده‌ کنندگان با نام این شرکت و در قالب مامور قرائت کنتور و توزیع قبض هشدار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ، مدیر روابط عمومی این شرکت در  این‌باره گفت: شرکت آب وفاضلاب درازای هرگونه خدماتی که توسط نیروهای امدادی این شرکت که در معابر و یا درِ منازل انجام می‌شود، از جمله تعمیرات شبکه و کنتور، قطع و وصل انشعاب آب، رسیدگی به حوادث و دیگر موارد، هیچ‌گونه وجه نقدی دریافت نمی‌کند.

محمد تقی رشیدی تاکید کرد: تمامی پرداخت‌ها به این شرکت باید از طریق درگاه‌های بانکی و شماره حساب‌های بانکی به نام  شرکت پرداخت شود و شماره حساب بانکی شخصی، اعتبار قانونی ندارد و از پرداخت نقدی خودداری نمائید.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه سوءاستفاده و یا درخواست وجه نقد به نام شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ، مراتب را 122 اطلاع دهند.