تقدیر دهیار و شورای اسلامی و جمعی از اهالی روستای وارگه از مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول

دهیار، اعضای شورای اسلامی و اهالی، روستای وارگه شهرستان چرداول با نصب بنر، در خصوص اصلاح، بازسازی و توسعه شبکه توزیع و انشعابات فرسوده، این روستا از مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان تقدیر و تشکر نمود

دهیار، اعضای شورای اسلامی و اهالی، روستای وارگه شهرستان چرداول  با نصب بنر، در خصوص اصلاح، بازسازی و توسعه شبکه توزیع و انشعابات فرسوده،  این روستا  از مدیر  امور آب و فاضلاب شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام متن این بنر به شرح ذیل می باشد: مدیر محترم آب و فاضلاب شهرستان چرداول بدینوسیله از پیگری ها و زحمات جنابعالی در خصوص اصلاح، بازسازی و توسعه شبکه توزیع و انشعابات فرسوده کوچه های ضلع شمالی روستای وارگه تقدیر و سپاسگزاری می نماییم.

در این رابطه مدیر  امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول بیان داشت: روستای وارگه یکی از روستاهای شهرستان چرداول است که شبکه توزیع آن، دچار فرسودگی شده و این امر سبب  ایجاد مشکلاتی در توزیع آب شده بود.

لذا این امور با رعایت کامل استانداردهای لازم، اقدام به نوسازی شبکه آب شرب روستای بطول ۱۳۰۰متر نموده است.

اسماعیل پاکزاد اظهار داشت: برای اجرای شبکه توزیع روستا از لوله های پلی اتیلن با قطرهای ۶۳ تا ۱۱۰ میلی متراستفاده شده که با اجرای آن تعداد ۴۲ انشعابات آب این روستا استاندارد سازی و نصب گردید.

وی با اشاره به اینکه اصلاح و بازسازی شبکه آبرسانی این روستا باعث ارتقای خدمات شده است، خاطرنشان کرد: با اجرای این عملیات، شاهد جلب رضایت مشترکان روستای مذکور از وضعیت آبرسانی هستیم.