به مناسبت هفته عفاف و حجاب از بانوان کارمند محجبه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تجلیل بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید، دکتر تیموری، ضمن تبریک هفته عفاف و حجاب و

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید، دکتر تیموری،  ضمن تبریک هفته عفاف و حجاب و قدردانی از زحمات بانوان شاغل در شرکت، در سخنانی حجاب را به معنی پوشش بیرونی و عفاف را به معنای پوشش درونی برشمردند و حجاب را تنها مختص زنان جامعه ندانستند.

 ایشان با تأکید بر نقش  تاثیر گذار زنان کارمند در جامعه گفت: حضور بانوان مؤمن با حجاب برتر اسلامی در عرصه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی به‌خصوص در نقش یک کارمند یکی از روش‌های موثر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه می باشد.

وی با بیان اینکه عفاف و حجاب یکی از عوامل مهم موفقیت بانوان مومن مسلمان در جامعه است، گفت: عفاف و حجاب شکل دهنده روابط صحیح اجتماعی و تقویت کننده روابط عاطفی در خانواده است.

در ادامه این مراسم  از 4نفر از همکاران محجبه شرکت آبفا با اهدای لوح تقدیر شد.

معصومه میرزایی،  مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در این مراسم از حمایت های مدیر عامل شرکت در راستای پیشبرد اهداف امور بانوان و پیگیری رفع مشکلات بانوان  شرکت تقدیر و تشکر نمود.