دیدار مدیرعامل آبفای ایلام با مردم بخش جزمان هلیلان

به منظور بررسی و حل مشکلات حوزه آب بخش جزمان از توابع هلیلان، مدیر عامل آب و فاضلاب استان بهمراه فرماندار این شهرستان با مردم این بخش دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، دک

به منظور بررسی و حل مشکلات حوزه آب بخش جزمان از توابع هلیلان، مدیر عامل آب و فاضلاب استان  بهمراه فرماندار این شهرستان با مردم این بخش دیدار و گفتگو  کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، دکتر نورالله تیموری در این دیدار گفت: خشکسالی و کمبود بارشها سبب کاهش منابع تامین آب از جمله کاهش آب چاه این بخش از ۳۷ لیتر در ثانیه به  ۷ لیتر در ثانیه و باعث کمبود یا افت فشار آب در این بخش شده است.

وی افزود: در راستای تامین آب این بخش، یک تانکر آبرسان اضافه و در حال حاضر آبرسانی با  سه تانکر انجام می شود.

مدیرعامل شرکت آبفا ایلام گفت: با وارد شدن مدار چاه جدید،  مشکل کم آبی این منطقه طی روزهای آینده مرتفع می شود.

وی تاکید کرد: تنها راه برون رفت از شرایط بحران کم آبی مدیریت و صرفه جویی در مصرف اب است.

تیموری افزود: مجموعه شرکت آب و فاضلاب ایلام برای نیل به هدف و امر خدمات رسانی از هیچ  تلاش و کوششی در استان دریغ نخواهد کرد.

مدیرعامل شرکت آبفا ایلام اظهار داشت: این شرکت همواره ارائه خدمت مستمر به شهروندان را در دستور کار خود قرار داده است. و به صورت شبانه روزی در جهت تامین آب شرب پایدار تلاش می کند.

شهبازی فرماندار شهرستان هلیلان نیز  این جلسه از اقدامات و تلاش هاى مجموعه شرکت آب و فاضلاب تقدیر و تشکر و خواستار تسریع در روند اجرای پروژه های اولویت دار شد.