مشکل کم آبی محله پشت مرکز فنی و حرفه ای ایوان رفع شد

مدیر عامل آبفای استان ایلام گفت: با اتمام عملیات لوله گذاری و رینگ خط ۹۰ میلیمتری به متراژ ۱۶۰ متر از خط انتقال آب، مشکل کم آبی محله پشت مرکز فنی و حرفه ای ایوان برطرف شد. به گزارش روابط عمومی شر

مدیر عامل آبفای استان ایلام گفت: با اتمام عملیات لوله گذاری و رینگ خط ۹۰  میلیمتری به متراژ ۱۶۰  متر از خط انتقال آب، مشکل کم آبی محله پشت مرکز فنی و حرفه ای ایوان برطرف شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، دکتر تیموری اظهار داشت:با توجه به اینکه اهالی پشت هنرستان فنی حرفه ای شهرستان ایوان به ویژه در ماههای گرم و فصل تابستان از کمبود و افت فشار آب گله مند بودند، لذا واحد بهره برداری شرکت با همراهی اکیپ امور آبفا شهرستان اقدام به لوله گذاری و رینگ خط ۹۰ میلیمتری از خط انتقال آب در قسمت بالادست محله مذکور نمود که با اتمام عملیات فوق مشکل کم آبی در ماههای گرم و فصل تابستان برای این محله به طور کلی مرتفع می گردد.

وی افزوذ: تا پیش از این، محله فوق از رینگ پایین دست خود تغذیه میشد که همین امر در فصول گرم سال و ایام پیک مصرف آب، باعث افت فشار و کم آبی برای مشترکین ساکن در بالادست این محله می گردید که با اجرا و اتمام عملیات لوله گذاری و رینگ در بالادست، انتظار می رود میزان قطع و یا افت فشار آب برای محله یاد شده کاهش یابد.

وی یاد آور شد: در راستای بهره مندی مردم از آب شرب مدیریت صرفه جویی امری مهم و ضروری است.

تیموری در پایان از مردم استان خواست با اجتناب از مصارف غیر ضروری، این شرکت را در ارایه خدمات بهینه یاری کنند.