دیدار مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام با فرماندار شهرستان مهران

به منظور بررسی و حل مشکلات حوزه آب و فاضلاب شهرستان مهران، مدیر عامل آب و فاضلاب استان به اتفاق معاون بهره برداری و توسعه آب استان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی

به منظور بررسی و حل مشکلات حوزه آب و فاضلاب شهرستان مهران، مدیر عامل آب و فاضلاب استان  به اتفاق معاون بهره برداری و توسعه آب استان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو  کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام  در دیدار  با بیان اینکه  شیوع بیماری کرونا، کاهش شدید نزولات جوی ، شروع زود هنگام گرمای هوا و فرسودگی شبکه های توزیع آب شرب باعث افزایش سرانه تولید و مصرف آب شده است گفت: مجموعه شرکت آب و فاضلاب ایلام برای نیل به هدف و امر خدمات رسانی از هیچ  تلاش و کوششی در استان دریغ نخواهد کرد.

نورالله تیموری افزود: این شرکت همواره ارائه خدمت مستمر به شهروندان را در دستور کار خود قرار داده است. و به صورت شبانه روزی در جهت تامین آب شرب پایدار تلاش می کند.

وی در ادامه ضمن ارئه گزارشی از وضعیت آب شهر، به نحوه تامین و توزیع آب شرب، طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی در حال اجرا، بررسی مشکلات شبکه فرسوده، توسعه شبکه آب، پرداخت و پیش بینی‌های لازم در زمینه تامین آب مورد نیاز زائران و نیز محدودیت‌های منابع تامین مالی برای تکمیل اجرای طرح‌ها را ارائه و خواستار مساعدت و همکاری در زمینه تخصیص بموقع اعتبارات شد.

فرماندار مهران نیز در این دیدار ضمن تقدیر از مدیرعامل و مجموعه کارکنان این شرکت در راستای خدمات در بخش شهری و روستایی، رشد و ارتقای خدمات آبرسانی در روستاهای این شهرستان را از اولویت های فرمانداری دانست.

مجید کاکی افزود: فرمانداری مهران تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه های نیمه تمام شرکت آبفا جهت تامین آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی مردم این شهرستان خواهد کرد.

 

وی در ادامه از مدیرعامل شرکت آبفا استان درخواست کرد؛ در بحث زیرساخت های اربعین مهران را در اولویت برنامه قرار داده و فرمانداری این شهرستان نیز در تامین و تخصیص اعتبارات استانی به دستگاهای خدمات رسان مخصوصا آب و فاضلاب نگاه ویژه خواهد داشت.