20 هزار پوستر و بروشور صرفه جویی در مصرف آب در استان ایلام نصب و توزیع شد

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: همزمان با هفته صرفه جویی به منظور ارتقاء فرهنگ مصرف آب، بیش از 20 هزار پوستر و بروشور در میان ، شهرها و روستا های استان واحدهای مسکونی، ادرات، بیمارس

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: همزمان با هفته صرفه جویی به منظور ارتقاء فرهنگ مصرف آب، بیش از 20 هزار پوستر و بروشور در میان ، شهرها و روستا های استان واحدهای مسکونی، ادرات، بیمارستانها و سازمانهای دولتی و خصوصی در استان ایلام توزیع و نصب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، محمد تقی رشیدی هدف از توزیع این پوستر و بروشورها را آگاه سازی مردم از وضعیت کم آبی ، بحران وضعیت موجود و ترویج فرهنگ بهینه مصرف آب و صرفه جویی در آب عنوان کرد.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا ایلام با تاکید بر اینکه باید به صورت شفاف کمبود منابع آبی برای مردم تبیین شود اظهار کرد: مردم باید در امر مصرف بهینه آب مشارکت کنند زیرا رفع مشکل کمبود آب فقط با مشارکت مردمی امکان‌پذیر است .

وی یادآور شد:  همزمان با ایام هفته ی صرفه جویی در مصرف آب و برق ( یکم الی هفتم تیر ماه ) علاوه بر این دفتر روابط عمومی شرکت اقدامات  متنوع انجام داد امور و ادارات آبفا شهر های استان ایلام نیز، با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در شهرها و روستاهای استان، به ترویج و اشاعه ی اصول صرفه جویی در مصرف آب پرداختند.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آبفای استان ایلام تاکید کرد: در این ایام،  با توجه به افزایش دما، شیوع ویروس کرونا شاهد افزایش مصرف آب هستیم که باعث کاهش حجم مخازن ذخیره در بعضی از ساعتها بخصوص در پیک مصرف شده همین امر سبب می شود برخی مناطق استان با افت فشار آب بخصوص در طبقات بالای ساختمان ها مواجه شویم