مدیر جدید امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول معرفی شد

طی حکمی از سوی دکتر تیموری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت، جعفر محمدی بعنوان مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول منصوب و از خدمات اسماعیل پاکزاد مدیر قبلی تجلیل بعمل آمد. به گزارش روابط عمومی ش

طی حکمی از سوی دکتر تیموری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت، جعفر محمدی بعنوان مدیر  امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول منصوب و از خدمات اسماعیل پاکزاد مدیر قبلی تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مراسم معارفه مدیر امور آبفای شهرستان چرداول  با حضور معاون منابع انسانی وتحقیقات، معاون درامد و خدمات مشترکین شرکت، دکتر مامی معاون فرماندار چرداول،  در محل فرمانداری شهرستان چرداول برگزار شد.

در این جلسه معاونین آبفا طی سخنانی ضمن بررسی آخرین روند آبرسانی به شهر و روستاهای شهرستان و پروژه های آبرسانی در دست اجرا، و بیان مسائل و موانع موجود در ارائه خدمات آبرسانی به مردم  و تأکید بر اینکه حل مشکلات و مسائل آبرسانی به مردم، با همکاری مسئولین محلی میسر می شود اظهار داشتند: اجرای طرح های آبرسانی منوط به تخصیص اعتبارات مورد نیاز می باشد.

 در ادامه این مراسم دکتر مامی معاون فرماندار شهرستان چرداول ضمن تقدیر از خدمات ارزنده مهندس پاکزاد در زمان تصدی خود و ارائه خدمات رسانی علی الخصوص به روستاهای این شهرستان اشاره و خواستار تداوم این فعالیت ها شد.

 وی ضمن برشمردن تعدادی از نیازهای حوزه ی آبرسانی به مردم شهرستان چرداول، در خصوص پیگیری جهت اخذ اعتبارات مورد نیاز نیز قول همکاری و مساعدت  داد.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر از زحمات مهندس پاکزاد تقدیر و جعفر محمدی به عنوان مدیر جدید ابفای شهرستان چرداول معرفی گردید.