سر خط خبرها

مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آبفای استان ایلام برگزار شد

با حضور مدیر عامل شرکت آبفای استان، مدیرکل دارائی و امور اقتصادی استان و معاونین شرکت مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان

با حضور مدیر عامل شرکت آبفای استان، مدیرکل دارائی و امور اقتصادی استان و معاونین شرکت مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان، در این جلسه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ضمن تشکر از  زحمات ابراهیمی  ذیحساب سابق گفت: این شرکت علیرغم تمامی مشکلات موجود همیشه سعی کرده در جهت شفافیت عملکرد حرکت و چیزی خارج از قانون نداشته و تایید صورت های مالی شرکت نیز گواه بر این امر می باشد.

دکتر نوراله تیموری با بیان اینکه ذیحساب در هر دستگاهی باید به عنوان مشاوری امین عمل کند گفت: تعامل ذیحساب با دستگاه ضمن رعایت قوانین عامل تسریع در روند امور است و در این راه قطعا شرکت آبفا همکاری لازم را با ذیحساب معرفی شده امور اقتصادی و دارایی استان خواهد داشت.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان ایلام در ابتدای این دیدار با مهم شمردن نقش ذیحساب در شرکت های خدمات رسان از قبیل آب و فاضلاب بیان داشت: هدف همه ما خدمت است و امیدواریم  در سایه این همکاری ها بیش از پیش شاهد  بهبود و ارتقاء خدمات رسانی به مردم باشیم.

در پایان این مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر از زحمات ابراهیمی ذیحساب سابق آبفای استان تقدیر و  فرشاد افشاری به عنوان ذیحساب شرکت آب و فاضلاب ایلام منصوب شد.