جلسه شورای معاونین شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد

جلسه شوراي معاونين شركت آب و فاضلاب استان ایلام، با دستور کار بررسي عملكرد 6 ماهه اول سال 1400 در حوزه هاي مختلف، با حضور مدیرعامل و معاونین در سالن جلسات شرکت برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی

جلسه شورای معاونین شرکت آب و فاضلاب استان ایلام،  با دستور کار  بررسی عملکرد 6 ماهه اول سال 1400 در حوزه های مختلف، با حضور مدیرعامل و معاونین در سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ در این نشست ابتدا دکتر تیموری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از مجموعه همکاران شرکت، علی الخصوص مدیران امورات که تابستان امسال  را علیرغم اینکه یکی از بی سابقه ترین خشکسالی های چند سال اخیر را شاهد بودیم با کمترین چالش آبی مدیریت نمودند، تقدیر و تشکر نمود.

وی در ادامه گزارشی از مهمترین اقدامات شرکت در حوزه های  مختلف ارائه نمود و اظهار داشت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته و تلاش جهادی در مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان، شرایط آبی استان نسبت به سالهای گذشته 80 درصد بهبود یافته است.

دکتر تیموری مهمترین اقدامات شرکت در حوزه ‌های مختلف در  سال گذشته را افزایش ظرفیت  انتقال آب سد به شهر ایلام به ۶۳۰ لیتر در ثانیه، رفع کمبود چندین ساله پنج محله در شهر ایلام ، افزایش خطوط سامانه ۱۲۲ به ۳۲ خط، رفع مشکل آب ملکشاهی ، اجرای 13 کیلومتر خط انتقال آب به پایانه برکت در مهران و.... برشمرد.

مدیرعامل آبفای استان در بخش دیگری از سخنانش توصیه‌هایی نیز برای همکاران داشت.

وی رعایت نظم و انضباط ، مدیریت هزینه‌ها ،چابکی کارها، پاسخگویی سریع به نامه‌ها و درخواست‌های مردمی و مقامات استانی و کشوری و تکریم ارباب رجوع را از اولویت‌های کاری کارکنان شرکت عنوان نمود.

در پایان این جلسه هر کدام از معاونین دیدگاه.ها، مشکلات و برنامه‌های خود را مطرح نمودند .