سر خط خبرها

قائم مقام آبفای استان بهمراه فرماندار شهرستان بدره از تاسیسات آبرسانی روستای زرانگوش بازدید بعمل آوردند

قائم مقام و سرپرست منابع انسانی آبفای استان به همراه فرماندار بدره ضمن بازدید از مخازن و خطوط انتقال و شبکه توزیع آب روستاي زرانگوش با اهالی این روستا دیدار و گفتگو نمودند. به گزارش روابط عمومی آب

قائم مقام و سرپرست منابع انسانی آبفای استان به همراه فرماندار بدره ضمن بازدید از مخازن و خطوط انتقال و شبکه توزیع آب روستای زرانگوش با اهالی این روستا دیدار و گفتگو نمودند.

 به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام؛ قائم مقام شرکت در حاشیه این بازدید بیان داشت: متاسفانه عدم بارش و کاهش منابع تامین آب سبب شده که  تقریبا کل استان با مشکل جدی کمبود آب مواجه باشد اما با اجرای پروژهای آبرسانی، حمایت و همکاری مردم و مسئولین امید داریم تابستان را مدیریت نموده تا نگرانی‌های ایجاد شده به نوعی مرتفع گردد.

مهندس جعفر حسنی افزود: مجموعه شرکت آب و فاضلاب ایلام برای کلیه شهرستانهای استان و نیازهای مشترکین برنامه های هدفمندی را تدوین و برای نیل به هدف و امر خطیر خدمات رسانی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به محدودیت‌های منابع تامین مالی برای تکمیل اجرای طرح‌ها خواستار مساعدت و همکاری فرمانداری در زمینه تخصیص بموقع اعتبارات شد

علیزاده، فرماندار شهرستان بدره نیز در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در حوزه آب و فاضلاب شهرستان بدره، برخی از نیازمندی‌های حوزه‌ی آب و فاضلاب این شهرستان را برشمرد و در خصوص همکاری مسئولین محلی با شرکت آبفا ایلام به منظور تکمیل پروژه‌ها و جذب اعتبارات مورد نیاز قول مساعد داد.