سر خط خبرها

سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان بدره معرفی شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل آبفای استان ایلام، ابراهیم ولی پور به عنوان سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان بدره معرفی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ روز دوشنبه ۱۶ خردادماه، در

طی حکمی از سوی مدیرعامل آبفای استان ایلام، ابراهیم ولی‌پور به عنوان سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان بدره معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ روز دوشنبه ۱۶ خردادماه، در مراسمی با حضور فرماندار بدره، قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب و سرپرست معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت ابفای استان ؛ ضمن قدردانی از تلاش های صفرخانی،ابراهیم ولی‌پور به عنوان سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان بدره معرفی شد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در این مراسم با قدردانی از تلاش چندین ساله صفرخانی به عنوان مدیر آبفای بدره گفت: در سنوات گذشته تلاش‌های زیادی جهت توسعه آبرسانی به شهر بدره و روستاهای این شهرستان صورت گرفت که امیدواریم در دوره مدیریت جدید نیز شاهد اقدامات بیشتری در راستای توسعه و بهسازی خطوط انتقال، شبکه توزیع و اجرای طرح‌های ماندگار آبرسانی در این شهرستان باشیم.

مهندس جعفر حسنی همچنین از سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان بدره خواست با برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح، زمینه جلب رضایت مشترکین شهرستان را فراهم آورد.

صیدمراد رشیدی سرپرست معاونت منابع انسانی و تحقیقات آبفا نیز در این مراسم با تاکید بر برنامه‌ریزی برای گذر از تابستان پیش رو، ابراز امیدواری کرد: با انجام مدیریت صحیح توزیع آب و اجرای طرح‌های توسعه‌ای شاهد رضایت مردم از خدمات ارائه شده توسط شرکت آب و فاضلاب باشیم.

در ادامه این مراسم فرماندار بدره ضمن تقدیر از زحمات مدیر سابق آبفا شهرستان، به بیان مشکلات حوزه آب شرب شهرستان پرداخت.

 

علیزاده بر تکمیل پروژه‌های ناتمام و نیز جذب اعتبارات مورد نیاز جهت اصلاح شبکه های فرسوده در شهرستان تاکید کرد و خواستار مساعدت مدیرعامل آبفا استان شد.

در پایان جلسه، ولی‌پور به سمت سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان بدره منصوب و از خدمات آیت صفرخانی مدیر سابق قدردانی بعمل آمد.