سر خط خبرها

جلسه هم اندیشی مدیر عامل شرکت آبفا ایلام با معتمدان بخش صالح آباد برگزار شد

روز دوشنبه مورخ ۲۳ خرداد ماه، به منظور بررسی مشکلات آب روستاهای صالح آباد و مرکز بخش، جلسه ای هم اندیشی مدیرعامل شرکت آبفا ایلام با بخشدار صالح آباد، اعضای شورای شهر، معتمدان، دهیاران روستاها در محل ب

روز دوشنبه مورخ ۲۳ خرداد ماه، به منظور بررسی مشکلات آب روستاهای صالح آباد و مرکز بخش، جلسه ای هم اندیشی مدیرعامل شرکت آبفا ایلام با بخشدار صالح آباد، اعضای شورای شهر، معتمدان، دهیاران روستاها در محل بخشداری این بخش تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا ایلام؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در این دیدار گفت: شرکت آبفا ایلام به صورت شبانه روزی مشغول خدمات رسانی به مردم شهرها و روستاهای استان می باشد و تمام تلاش خود را جهت کاهش مشکلات آبرسانی بکار خواهیم گرفت.

 پرویز ناصری ضمن تشریح وضعیت آبرسانی به مردم این منطقه و بحث پیرامون بهبود کمی و کیفی آب، همچنین با بیان برنامه های کوتاه مدت و میان مدت آبرسانی این شرکت، از اختصاص یک دستگاه تانکر آبرسانی به بخش صالح آباد جهت آبرسانی به روستاهایی که کمبود آب دارند،  خبر داد.

وی گفت: بازسازی شبکه داخلی شهر صالح آباد و چند روستا، احداث مخزن بتنی برای شهر صالح آباد از جمله برنامه های شرکت آب و فاضلاب میباشد.

مدیر عامل آبفای استان یاداور شد: هم اکنون حدود ۶۰ لیتر در ثانیه آب وارد شبکه صالح آباد می شود و پاسخگوی جمعیت فعلی است.

امیر باقی معاون توسعه آب شرکت نیز در این جلسه با اشاره به کاهش  نزولات جوی و بارندگی ها در سال جاری گفت: این امر به نوعی زنگ هشدار محسوب می شود و ضروری است نسبت به صرفه جویی مناسب آب در استان اقدام شود

 

 بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر صالح آباد نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم و قدردانی از فعالیت های انجام شده شرکت آبفا، به مسائل و مشکلات آبرسانی این شهر پرداخت و خواستار توسعه و بازسازی شبکه و مخازن آب بخش صالح آباد شدند.

معتمدین و دهیاران نیز در پایان به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.