اجرای 310 متر شبکه توزیع آب در شهرستان ایوان

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان گفت: با هدف پایداری و ساماندهی توزیع آب شرب در شبکه آبرسانی، افزایش کمی و کیفی فشار آب، این امور، اقدام به لوله گذاری و توسعه 230 متر شبکه در محله" اصناف &qu

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان گفت: با هدف پایداری و ساماندهی توزیع آب شرب در شبکه آبرسانی، افزایش کمی و کیفی فشار آب، این امور، اقدام به لوله گذاری و توسعه  230 متر شبکه در  محله" اصناف " شهر ایوان و 80 متر در روستای " علیگه "  به صورت امانی نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، فتح اله بهروزی با اعلام این خبر اظهار داشت: این امور  با استفاده از توان داخلی و تامین لوله و اتصالات موردنیاز اقدام به اجرای لوله گذاری بطول 230 متر از جنس لوله پلی اتیلن به قطر 110 میلی متر  در محله اصناف  شهر ایوان که بیش از ۱۵۰ واحد در حال ساخت وساز  می باشد و همچنین اجرای ۸۰ متر لوله پلی اتیلن با قطر ۶۳ میلی متر در روستای " علیگه " با رعایت کامل استاندارد‌های لازم نمود.

وی با بیان اینکه این عملیات افزایش رضایت مردم و ارتقاء سطح خدمت رسانی را در پی خواهد داشت  افزود: خدمات این امور با توجه به بضاعت مالی خود تا کسب رضایتمندی مردم ادامه‌ خواهد داشت.

مدیر امور آبفا شهرستان ایوان در پایان گفت: برای گذر از بحران کم آبی در تابستان امسال، ناگزیر به صرفه جویی در مصرف آب هستیم