قانون گرایی و تکریم ارباب رجوع از اولویت های شرکت آب و فاضلاب استان ایلام است

روز سه شنبه مورخ 24 خرداد ماه مدیرعامل ابفای استان به همراه معاون خدمات و مشترکین، مدیر حراست و امور محرمانه شرکت و مدیر امور آبفای شهرستان ایلام با هدف بررسی مسائل و موضوعات در نشستی صمیمانه با همکار

روز سه شنبه مورخ 24 خرداد ماه مدیرعامل ابفای استان به همراه معاون خدمات و مشترکین، مدیر حراست و امور محرمانه شرکت و مدیر امور آبفای شهرستان ایلام با هدف بررسی مسائل و موضوعات در نشستی صمیمانه با همکاران امور آبفای ناحیه ۲ شهر ایلام به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام؛ مدیرعامل آبفای استان در ابتدا با قدردانی از زحمات همه همکاران و با بیان اینکه با تلاش شبانه روزی همکاران، ماه مبارک رمضان  امسال با مشکل کمبود آب آشامیدنی در شهر ایلام مواجه نشدیم، افزود: مدیریت صحیح و برنامه ریزی دقیق در توزیع آب آشامیدنی از مهم ترین برنامه های این شرکت برای مقابله با کمبود آب آشامیدنی در فصل تابستان است.

پرویز ناصری هدف از برگزاری این نشست را شناخت و آشنایی بیشتر از طریق دیدار حضوری و دریافت نظرات همکاران دانست تا بتوانیم با استفاده از راهکارهای سازنده نیروهای توانمند شرکت، در دستیابی به اهداف تعیین شده و ارایه خدمات بیشتر به مشترکین عزیز و همچنین رفع مشکلات پرسنل تلاش نمائیم.

وی تاکید کرد: فلسفه حضور ما در این شرکت فقط و فقط خدمت به مردم است لذا جهت جلب رضایت‌مندی مشترکین باید یک سری مسائل و موضوعات را مد نظر قرار دهیم از جمله: همکاران، وظایفی که به آنان محول شده را به درستی انجام دهند و قانونگرایی و عمل به قانون  در همه امور را ملاک عمل قرار داده تا منجر به نتایج خوبی شود.

وی با اشاره به مسائل و مشکلات پیش روی شرکت ضمن تاکید بر اهمیت، شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز در مدیریت تامین و توزیع آب شرب، خاطرنشان کرد: استفاده از انشعابات غیرمجاز علاوه بر تضییع حقوق شهروندی، موجب افت فشار آب شرب و بروز خسارت به شبکه توزیع آب می شود.

ناصری با اشاره به عزم شرکت برای تعویض کنتورهای خراب اظهار داشت: بالا بودن عمر کنتورها، علت خرابی بیشتر آنهاست و در این زمینه با برنامه ریزی مجدانه نسبت به تعویض این کنتورها اقدام خواهیم نمود.

مدیر عامل ابفای استان با اشاره به فرسودگی 40 درصدی شبکه توزیع شهر ایلام گفت: فرسودگی شبکه انتقال آب شهری به یکی از معضلات شهر  تبدیل شده که این امر مهم باید بیش از پیش مورد توجه و اهمیت قرار گیرد.

لازم بذکر است: در ابتدای این نشست فتح اله محمدی،مدیر آبفای شهرستان، با ارائه گزارشی مهمترین مشکل ابفای ناحیه ۲ شهرستان را کمبود نیرو با توجه به بازنشستگی تعدادی از همکاران برشمرد و افزود: برای ارتقا خدمات و کسب رضایت مشترکین قطعا نیازمند همکاری ستاد در بحث تامین نیرو، همچنین  اتصال دبیرخانه این امور به اتوماسیون اداری شرکت هستیم.

مهندس دادگر، معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت، نیز در این جلسه با بیان اینکه خشکسالی های اخیر بیشترین تاثیر را بر آبفای استان داشته از فعال شدن پلیس آب در شهر ایلام خبر داد و گفت: با هدف آگاهی‌بخشی و هشدار به مشترکان پرمصرف، پلیس آب در راستای نظارت، شناسایی و برخورد با مشترکین پرمصرف در شهر ایلام تشکیل شده است.

در پایان این جلسه همکاران ابفای ناحیه ۲ به بیان مسائل و نکته نظرات خود پرداختند.