سر خط خبرها

بازسازی شکستگی خط انتقال فاضلاب خیابان امیر کبیر شهر ایوان

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان از انجام عملیات اصلاح، بهسازی و رفع گرفتگی خط اصلی انتقال فاضلاب خیابان امیر کبیر بطول ۳ متر که دچار لهیدگی شده بود، خبر داد. به گزارش روابط عمومی آبفای استان ا

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان از انجام عملیات اصلاح، بهسازی و رفع گرفتگی خط اصلی انتقال فاضلاب خیابان امیر کبیر بطول ۳ متر که دچار لهیدگی شده بود، خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام،فتح اله بهروزی با اشاره به اینکه خط انتقال۲۵۰ میلی متر فاضلاب خیابان امیر کبیر طی چند روز گذشته دچار گرفتگی و انسداد شده بود، تصریح کرد: در راستای مرتفع نمودن این مشکل با هماهنگی معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آبفا استان و همکاری آبفای شهرستان ایلام و رعایت نکات ایمنی توسط اکیپ های اتفاقات امور آبفای شهرستان ایوان، عملیات اصلاح و مرمت این بخش از خط انتقال فاضلاب بطول ۳ متر  در دستور کار قرار گرفت و انجام گردید.

وی در پایان از شهروندان و مشترکان شبکه فاضلاب خواست تا نسبت به استفاده و بهره برداری اصولی از شبکه فاضلاب با دقت بیشتری عمل کنند و از ریختن زباله و مواد زائد و پلاستیکی و انواع دستمال و پارچه به  شبکه فاضلاب جدا خودداری نمایند.