سر خط خبرها

دیدار مدیرعامل و معاونین آبفا استان ایلام با پرسنل امور آبفای شهرستان دره شهر

امروز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۲/۱۵مدیرعامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با پرسنل امور آبفای شهرستان دره شهر دیدار و بر خدمت رسانی بموقع و تکریم ارباب رجوع تاکید نمودند. به گزارش روابط عمومی شر

امروز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۲/۱۵مدیرعامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  با پرسنل امور آبفای شهرستان دره شهر دیدار و بر خدمت رسانی بموقع و تکریم ارباب رجوع تاکید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ، مدیر عامل ابفای استان در یک فضای صمیمی با کارکنان امور آبفای شهرستان دره شهر به گفتگو نشست و از زحمات و تلاش های مدیر و  پرسنل این شهر  قدردانی نمود.

مدیرعامل آبفای استان ایلام  با بیان اینکه کاهش هزینه غیر ضروری و افزایش درآمد از جمله اولویت های شرکت است افزودند: انضباط مالی، تکریم ارباب رجوع، تلاش و کار جهادی از جمله مواردی است که همه  باید به آنها توجه داشته باشیم.

وی افزود: برای دستیابی به اهداف شرکت باید تفکر و برنامه ریزی داشته و لازمه رسیدن به این اهداف اتحاد و همدلی است.

وی ارائه پیشنهادها و راهکارهای اصلاحی توسط کارکنان را مفید دانست و خواستار ارائه پیشنهادات و نظرات توسط همکاران جهت پیشبرد اهداف شرکت شد

لازم بذکر است که در این دیدار پرسنل شهرستان  به بیان مسائل و مشکلات و نقاط ضعف و قوت حوزه کاری خود پرداختند و مدیرعامل شرکت به سؤالات مطروحه پاسخ گفت.