سر خط خبرها

مدیرعامل آبفای استان خبر داد : بازسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل شرکت و پمپ های شناور استان


به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ پرویز ناصری گفت : ظرفیت مناسبی در راستای ارایه خدمت به مشترکین در استان موجود است که باید از این موقعیت به نحوه احسن استفاده شود.
وی ادامه داد : با توجه به کم آبی و خشکسالی در نقاط مختلف استان، حل مشکل کم آبی با همدلی، همکاری و مسئولیت‌پذیری دستگاه‌های ذیربط و همراهی مردم میسر خواهد شد.
ناصری تصریح کرد : تعمیر و نوسازی خطوط انتقال آب روستاهای استان، تعویض شناور چاه آب تنگ حمام چوار و رفع مشکل آب شهر چوار، تعمیر و مرمت ژنراتور برق و راه اندازی آن، تعمیر و راه اندازی ۳ دستگاه ژنراتور برق در شهرستان ایوان، تعمیر ۳ دستگاه تانکر آبرسانی و ساماندهی اموال شرکت و ... که در راستای تعمیر، نگهداری و استفاده بهینه از انهاست از مهمترین اقدامات شرکت آبفای استان در راستای کاهش مشکلات ناشی از تنش آبی در استان است.
مدیرعامل آبفای استان تاکید کرد : بهره‌برداری بی‌رویه و کاهش بارندگی در استان به کاهش ذخایر آب پشت سدها منجر شده به گونه‌ای که امسال با خشکسالی شدیدی در حوزه‌های آبریز مواجه هستیم.
وی  اظهار داشت: برای حل مشکلات حوزه آب به اصل مشارکت اجتماعی نیازمندیم چراکه علیرغم تلاش شبانه روزی مجموعه همکاران در شرکت ابفای استان و در مدار قرار گرفتن حداکثری توان و تجهیزات شرکت، باز هم شاهد افت فشار آب هستیم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ضمن دعوت از عموم شهروندان در راستای صرفه جویی و مدیریت مصرف در پایان خاطرنشان ساخت: سیاست‌ شرکت، تکمیل طرح‌های مهم و اولویت‌دار در زمینه آبرسانی و همچنین طرح‌های مهم و اولویت‌دار در بخش فاضلاب است.