سر خط خبرها

سومین جلسه "قرارگاه عبور از پیک تابستان ۱۴۰۱" در شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد

صبح امروز ۱۷ ارديبهشت ماه با هدف برنامه ریزی، جهت جلوگیری از تنش های آبی، در شهرستان های، دهلران، هلیلان و موسیان سومین جلسه "قرارگاه عبور از پیک تابستان ۱۴۰۱" با حضور مديرعامل و اعضاء قرار

صبح امروز ۱۷ اردیبهشت ماه با هدف برنامه ریزی، جهت جلوگیری از تنش های آبی، در شهرستان های، دهلران، هلیلان و موسیان سومین  جلسه "قرارگاه عبور از پیک تابستان ۱۴۰۱" با حضور مدیرعامل و اعضاء قرارگاه و مدیران این ادارات در محل دفتر مدیرعامل شرکت برگزار شد.

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیرعامل آبفای استان در این جلسه با اشاره به کاهش بارندگی ها و بروز مشکلات احتمالی در تامین آب تابستان امسال گفت: برای مواجه نشدن با قطع آب باید همه پرسنل با کار جهادی پای کار باشند و مردم نیز مصرف آب را مدیریت کنند.

پرویز ناصری گفت: تلاش و برنامه ریزی مجموعه شرکت آب و فاضلاب، تامین آب پایدار برای مردم است، ولی این مساله متاثر از عوامل مختلفی است که بخش مهم آن مشارکت همگانی در مدیریت مصرف و صیانت از منابع آب است.

وی با تأکید بر اینکه رفع مشکلات کم آبی در روستاهای این استان از برنامه های مهم این شرکت می باشد عنوان کرد: تأمین و ارتقاء کیفیت آب روستاهای ایلام از اولویت های این شرکت است و در این راستا، پروژه های تأمین آب روستاها با جدیت پیگیری می شود

سپس هر یک از مدیران ادارات فوق به بیان مسائل و مشکلات حوزه خود پرداختند و به ارائه راهکارهای لازم برای جلوگیری از هرگونه قطعی آب پرداختند.

در ادامه  اعضای قرارگاه نیز  دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود را تشریح و برنامه‌های آتی برای کاهش تنش آبی در شهرستان های فوق  را ارائه نمودند.