سر خط خبرها

چهارمین جلسه "قرارگاه عبور از پیک تابستان ۱۴۰۱" در شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد

امروز 24 اردیبهشت ماه چهارمین جلسه "قرارگاه عبور از پیک تابستان ۱۴۰۱" با موضوع بررسی ایستگاههای و خطوط انتقال و شبکه توزیع آب شرب در شهرستان ایلام با حضور مدیرعامل و اعضاء قرارگاه و مدیر ابف

امروز 24 اردیبهشت ماه چهارمین جلسه "قرارگاه عبور از پیک تابستان ۱۴۰۱" با موضوع بررسی ایستگاههای و خطوط انتقال و شبکه توزیع آب شرب در شهرستان ایلام با حضور مدیرعامل و اعضاء قرارگاه و مدیر ابفای شهرستان ایلام در محل دفتر مدیرعامل شرکت برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیرعامل آبفای استان در این جلسه بیان داشت: برای گذر از پیک بار تابستان، حداکثر همکاری باید صورت گیرد تا با برنامه‌ریزی و پیش‌بینی احتمالات، اقدامات پیشگیرانه برای تأمین آب آشامیدنی به عمل آید.

پرویز ناصری افزود: امسال با توجه به شرایط نامناسب بارندگی در سال گذشته و شرایط پیش‌رو، تابستان خاصی است و باید شرایط ویژه‌ای تعریف کنیم که باید در چهاربخش اقدامات فنی، مدیریتی، فرهنگ‌سازی و قانونی برنامه‌هایی تعریف شود.

وی با بیان اینکه خدمات رسانی سریع و مناسب به مشترکین در این ایام باید قویتر از سایر مواقع در دستور کار قرار بگیرد افزود: رفع نواقص و پاسخگویی مطلوب و مداوم به مشترکان و اطلاع رسانی بموقع در خصوص قطعی های احتمالی آب باید بیش از پیش انجام شود.

سپس فتح اله محمدی، مدیر امور آبفای شهرستان، نیز در سخنانی با اشاره به وضعیت تامین آب شهرستان و مشکلاتی که در زمینه آبرسانی وجود دارد. بر شناسایی نواقص، ترمیم و اصلاح خطوط انتقال و توزیع، بهینه سازی تاسیسات آبرسانی، نصب کنتور بر روی انشعابات آب فاقد کنتور و جمع آوری و تعویض کنتورهای خراب تاکید کرد

در ادامه  اعضای قرارگاه نیز  دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود را تشریح و برنامه‌های آتی برای کاهش تنش آبی در شهرستان ایلام  را ارائه نمودند.