سر خط خبرها

دیدار مدیرعامل و معاونین آبفا استان ایلام با پرسنل امور آبفای شهرستان دهلران

امروز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۲/۲۲مدیرعامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در بازدیدهای هفتگی از امورات تابعه شرکت بهمراه معاونین شرکت با پرسنل امور آبفای شهرستان دهلران دیدار و بر تکریم ارباب رجوع،ت

امروز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۲/۲۲مدیرعامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در بازدیدهای هفتگی از امورات تابعه شرکت بهمراه معاونین شرکت با پرسنل امور آبفای شهرستان دهلران دیدار و بر تکریم ارباب رجوع،تعامل و همکاری با ادارات و سازمانها،بازسازی شبکه های فرسود و... تاکید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر عامل ابفای استان در یک فضای صمیمی با کارکنان امور آبفای شهرستان دهلران به گفتگو نشست و از زحمات و تلاش های مدیر و  پرسنل این شهر  قدردانی نمود.

مدیرعامل آبفای استان ایلام در ادامه توصیه های در خصوص تعامل و همکاری با ادارات و سازمانها، تکریم ارباب رجوع، پیگیری واگذاری انشعابات فاضلاب، بازسازی شبکه های فرسوده بیان و خواستار نظم و انظباط مالی و اداری همه پرسنل شدند.

 سعید رنجبر مدیر امور ابفای شهرستان در ابتدای این جلسه نیز ضمن خیر مقدم و تقدیر از مدیرعامل و معاونین شرکت به جهت حضور و بازدید میدانی از پروژهای این شهرستا، گزارشی از فعالیتهای انجام توسط آبفای شهرسان را ارائه نمود‌

لازم بذکر است که در این دیدار پرسنل شهرستان  به بیان مسائل و مشکلات و نقاط ضعف و قوت حوزه کاری خود پرداختند و مدیرعامل شرکت به سؤالات مطروحه پاسخ گفت.