سر خط خبرها

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با رئیس کل دادگستری استان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با رئیس کل دادگستری استان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در این دیدار ضم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با رئیس کل دادگستری استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام،  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر علی محمدی بسمت رئیس کل دادگستری استان ایلام و آرزوی توفیق برای ایشان ، گزارش مبسوطی از خدمات و فعالیتهای شرکت آب و فاضلاب  استان ارائه دادند.

وی در ادامه نقش دستگاه قضایی در کمک و حل مسایل بخش آب را مهم توصیف کرد و افزود: به کمک سیستم قضایی ما می توانیم در برخورد با متخلفین بخش آب مخصوصا انشعابات غیر مجاز موفق عمل کنیم و همکاری و مساعدت هرچه بیشتر دستگاه قضایی در این امر باعث کاهش تخلفات و احیاء منابع آبی می شود.

وی با بیان اینکه پدیده کم آبی و خشکسالی یک پدیده طبیعی و دور از انتظار نیست گفت: خشکسالی و کم آبی در ادوار مختلف تکرار شده که با کمک و همراهی مردم ومسئولین بر این مشکلات فائق آمدیم .

وی گفت:  با برنامه ریزیهایی که انجام گرفته انشاالله تابستان امسال با کمترین تنش پشت سر بگذاریم

در ادامه این دیدار رئیس کل دادگستری استان ایلام نیز ضمن خیر مقدم و قدردانی از زحمات مجموعه مدیریت شرکت آب و فاضلاب به جهت آبرسانی مطلوب در سطح استان، و تاکید بر جلوگیری از تعدی به تأسیسات آب و آبرسانی گفت: انشعابات غیر مجاز برای هیچکس قابل پذیرش نیست و دستگاه قضایی با صاحبان انشعابات غیر مجاز برخورد خواهد کرد‌.

دکتر علی محمدی  با بیان اینکه، حفاظت از حقوق مردم و بیت المال از وظایف دستگاه قضا هست افزود: بزودی شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات حوزه آب و فاضلاب در دادگستری ایجاد می گردد.

وی در پایان ضمن ابراز امیدواری نسبت تامین آب پایدار شهروندان،  بر مقوله فرهنگ سازی و مدیریت مصرف آب تاکید نمود.