سر خط خبرها

مدیرعامل آبفای استان در جلسه ستاد اربعین حسینی تاکید کرد باید بتوانیم با کار جهادی رضایت مردم و زوار را جلب نماییم

تاکید بر تسریع در اجرای طرح تصفیه خانه فاضلاب پایانه مرزی، افزایش تامین آب زوار در حد 85 لیتر در ثانیه برای 270 هزار نفر در روز ، تهیه و تامین آب تانکرهای آبرسان و تهیه مستندات از فعالیت های صورت گرفت

تاکید بر تسریع در اجرای طرح تصفیه خانه فاضلاب پایانه مرزی، افزایش تامین آب زوار در حد 85 لیتر در ثانیه برای 270 هزار نفر در روز ، تهیه و تامین آب تانکرهای آبرسان و تهیه مستندات از فعالیت های صورت گرفته از جمله موضوعاتی بود که در جلسه ستاد اربعین حسینی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام مطرح شد و تصمیماتی در خصوص ارائه خدمات بهتر به زائران حسینی در اربعین اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام این جلسه با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت در محل دفتر مدیرعامل شرکت برگزار شد.

مدیرعامل آبفای استان در این جلسه با بیان اینکه فرصت اندکی تا ایام اربعین حسینی باقی مانده است گفت: با توجه به اینکه محدودیت‌های کرونایی برداشته شده است امسال شاهد حضور پرشور و شعور زوار عتبات عالیات هستیم و مانند سنوات گذشته بیشترین تردد زوار از مهران خواهد بود لذا می طلبد با کار جهادی و تلاشهای شبانه روزی مجموعه همکاران و انجام پروژه‌های متعدد در حوزه آبرسانی و جمع آوری فاضلاب بتوانیم با توجه به محدودیتهای اعتباری بتوانیم، رضایت مردم و زوار را جلب نماییم.

پرویز ناصری افزود: خوشبختانه در شهر مهران با انجام پروژه های مناسب از لحاظ کمی و کیفی توانسته‌ایم آب زوار را در حد 85 لیتر در ثانیه برای 270 هزار نفر در روز تامین کنیم و پیش بینی شده در سال جاری مشکلی در بحث تامین آب زوار نداشته باشیم .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام اضافه کرد: طرح تصفیه خانه فاضلاب پایانه مرزی در دست اقدام است که امسال ۳۵ میلیارد تومان در سفر ریاست جمهوری به آن اختصاص یافته که درصورت دریافت، عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

ناصری اظهار داشت: عملیات اجرایی شبکه جمع‌آوری فاضلاب موکب های مسیر تردد زوار اربعین حسینی علیه السلام به پیمانکار بخش خصوصی واگذار شده و بزودی کار اجرایی خط رفت جمع آوری فاضلاب بطول ده کیلومتر از ابتدای پل زایر تا پایانه مرزی شروع خواهد شد که پس از جمع آوری فاضلاب و تجمیع فاضلاب در یک لاگون و انجام فرآیند پیش تصفیه توسط یک ایستگاه پمپاژ با یک خط انتقال پلی اتیلن با قطر ۳۱۵ میلیمتر به تصفیه خانه فاضلاب شهر مهران انتقال داده می شود.

وی خاطرنشان ساخت: با عنایت به تلاش های شبانه روزی مجموعه همکاران استان، با حمایت‌های مسئولین ذیربط در سطح کشور و با توسل به سیدالشهداء همچون سال های گذشته بهترین خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی (ع) را شاهد خواهیم بود.

در ادامه این جلسه دیگر معاونین و مدیران ، هر یک به تفصیل گزارشی از فعالیتهای حوزه کاری خود را ارائه نمودند و آمادگی خود را برای خدمات رسانی به زائرین اعلام کردند.