سر خط خبرها

سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان ملکشاهی معرفی شد

با حضور فرماندار، مدیرعامل شرکت، معاونین و جمعی از مدیران، آیین تودیع و معارفه، سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان ملکشاهی، در محل فرمانداری ملکشاهی برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و ف

با حضور فرماندار، مدیرعامل شرکت، معاونین و جمعی از مدیران، آیین تودیع و معارفه، سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان ملکشاهی، در محل فرمانداری ملکشاهی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان، در این جلسه ابتدا مدیرعامل آبفای استان به بیان مطالبی درخصوص آبرسانی به شهر ملکشاهی و روستاهای این شهرستان پرداخت.

پرویز ناصری افزود: با اقداماتی که در خصوص محرومیت زدایی انجام گرفته، بزودی مشکل  آب اکثر روستاهای ملکشاهی حل خواهد شد.

وی به تخصیص اعتبار ۸۰ میلیارد تومانی سفر ریاست جمهوری به طرح آبرسانی به ملکشاهی اشاره کرد و گفت: ان شاالله به محض وصول اعتبار این پروژه با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت.

در ادامه  فرماندار ملکشاهی، ضمن خیر مقدم به مدیرعامل و معاونین شرکت،  از فعالیت و خدمات شرکت آبفا در سطح شهرستان تقدیر نمود.

 وی با اشاره به پروژه آبرسانی به شهر ملکشاهی افزود: اولویت اول در آبرسانی به شهر تکمیل تصفیه خانه آب میباشد و در این زمینه تلاش و جدیت  بیشتری  صورت گیرد.

 فرماندار ملکشاهی با اشاره به کمبود آب در روستاهای این شهرستان، مردم این شهرستان سالهاست که با معضل کم آبی دسته و پنجه نرم میکنند.

غلامی اضافه کرد: بنیاد علوی تأمین اعتبار پروژه آبرسانی به ملکشاهی را تقبل کرده که متأسفانه تا الان این مهم محقق نشده و خواستار پیگیری این مسئله شدند.

در پایان جلسه، بختیار درخشان به سمت سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان ملکشاهی منصوب و از خدمات آقای صبا ملکشاهی مدیر اسبق قدردانی بعمل آمد.