سر خط خبرها

استاندار ایلام به صورت سرزده از شرکت آب و فاضلاب استان بازدید کرد

صبح امروز ۱۷ اردیبهشت ماه، استاندار ایلام به صورت سرزده از شرکت آب و فاضلاب استان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، حسن بهرام نیا در جریان بازدید از شرکت آب و فا

صبح امروز ۱۷ اردیبهشت ماه،  استاندار ایلام به صورت سرزده از شرکت آب و فاضلاب استان بازدید کرد.

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، حسن بهرام نیا در جریان بازدید از شرکت آب و فاضلاب استان، یکی از برنامه های خود در سال ۱۴۰۱ را انجام بازدیدهای سرزده و یا از پیش تعیین شده از ادارات عنوان کرد و گفت: در جریان این بازدیدها ضمن دیدار با مدیران، کارمندان و کارشناسان و احصاء مسائل و مشکلات احتمالی ادارات، از نزدیک وضعیت خدمت رسانی به مردم و تکریم ارباب رجوعان بررسی می شود.

 

وی در این بازدید با تقدیر از تلاش پرسنل آب و فاضلاب در تامین آب  شرب شهروندان اظهار داشت: زحمات پرسنل آب و فاضلاب در مواقع کمبود آب و تنش آبی مضاعف می‌شود.

استاندار ایلام با اشاره به وظیفه خطیر آب و فاضلاب در خدمات رسانی مطلوب به شهروندان تاکید کرد: رفع معارضات پیش روی پروژه های تامین آب شهرهای استان ضروری است.

مدیر عامل آبفای استان نیز با اشاره اجمالی به روند تامین آب شرب شهرها و روستاهای استان در مواقع پیک مصرف عنوان کرد: برنامه‌ریزی لازم برای حضور  مدیران و کارشناسان شرکت در  محل کار و  بازدید مداوم از تاسیسات  و مخازن در حال انجام است.

پرویز ناصری افزود: برای کاهش اثرات تنش آبی در شهرستان های که دچار تنش آبی هستند برنامه ریزی منسجمی انجام گرفته است.

ناصری با ارائه گزارش در مورد پروژه‌های  در دست اجرا در شهرهای دارای تنش آبی یادآور شد: برای هر  یک از ان شهرها  برنامه‌ریزی کوتاه مدت و بلند مدت  برای کاهش اثرات تنش آبی انجام گرفته است.

در ادامه، استاندار ضمن دیدار با  کارکنان آبفای استان از نزدیک در جریان روند و فعالیت های ابفا جهت خدمت رسانی به مردم قرار گرفتند.