سر خط خبرها

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با مدیرکل آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان ایلام

امروز یکشنبه مورخ ۱۸ فروردین ماه 1401، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، با مدیرکل آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان ایلام دیدار و بر تعامل و همکاری و دو دستگاه تاکید نمود. به گزارش روابط عمومی ش

امروز یکشنبه مورخ ۱۸ فروردین ماه 1401، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، با مدیرکل آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان ایلام دیدار و بر تعامل و همکاری و دو دستگاه تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با خوش آمدگویی به  مدیرکل آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان ایلام و هیات همراه و استقبال از توسعه روابط دوجانبه، ابراز امیدواری کرد این دیدار زمینه توسعه بیشتر همکاری های مشترک را فراهم سازد.

پرویز ناصری ادامه داد: در حوزه‌های مختلف آب هرچه همگرایی بیشتر باشد نتیجه مطلوب تر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تصریح نمود: شرکت آب و فاضلاب استان از همکاری در بخش‌های مختلف در قالب تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهای دوجانبه با آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان ایلام استقبال خواهد نمود.

در ادامه، مدیرکل آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان ایلام، به معرفی توانمندیهای شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک پرداخت و گفت: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با توجه به بهره‌مندی از نیروهای متخصص و فنی توانایی ارائه  انواع آزمایش های متنوع استاندارد و بروز را دارد.

 رستمی همچنین خواستار تعامل و همکاری بیشتر شرکت آب و فاضلاب با شرکت آزمایشگاه فنی مکانیک خاک شد.