سر خط خبرها

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با شهردار و شورای شهر میمه

امروز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۲/۲۲مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام با شهردار و شورای شهر میمه دیدار و پیرامون مسائل مرتبط با حوزه آب و فاضلاب گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب ایلام، پرویز

امروز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۲/۲۲مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام با شهردار و شورای شهر میمه دیدار و پیرامون مسائل مرتبط با حوزه  آب و فاضلاب گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب ایلام، پرویز ناصری در این دیدار بر افزایش همکاری دو طرف در خصوص مسائل شهری و رفاه شهروندان به‌خصوص در حوزه آب و فاضلاب تاکید و اظهار کرد: هم‌سویی و هم‌افزایی موجب تسریع و تحقق کامل اهداف می‌شود.

وی خدمت به مردم را وظیفه‌ای مهم و ارزشمند دانست و افزود: آبفا استان ایلام از همه ظرفیت های موجود جهت خدمت رسانی به مردم و افزایش سطح رضایتمندی مشترکین استفاده می نماید.

مدیر عامل آبفای استان افزود: با توجه به اینکه اغلب امورات مربوط به توسعه و اصلاح شبکه آب و فاضلاب مستقیما با شهرداری در ارتباط می باشد امید داریم که با ارتباطات و هماهنگی های که وجود دارد، بتوانیم در کوتاهترین زمان این امورات را به سرانجام برسانیم.

وی، ضمن تشکر از زحمات شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میمه خاطرنشان کرد: همکاری و تعامل خوبی بین مجموعه شهرداری و شورای اسلامی وجود دارد و خوشبختانه هر جا مشکلاتی وجود داشته، این مشکلات به واسطه شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر برطرف شده است.

در این دیدار شهرداری و شورای شهر  میمه ضمن خوش امدگویی به  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام، آمادگی خود را در راستای افزایش میزان همکاری با شرکت آب و فاضلاب استان اعلام کردند.