سر خط خبرها

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان

روز شنبه ۴ تیرماه ۱۴۰۱ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ پرویز ناصری ض

روز شنبه ۴ تیرماه ۱۴۰۱ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان  ایلام با مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ پرویز ناصری ضمن ارایه اهم فعالیتهای صورت گرفته در حوزه تامین آب آشامیدنی مشترکین در شهرها و روستاهای تحت پوشش گفت: شرکت آبفا ایلام به صورت شبانه روزی مشغول خدمات رسانی به مردم شهرها و روستاهای استان می باشد و تمام تلاش خود را جهت کاهش مشکلات آبرسانی انجام می دهد.

وی با اشاره به کاهش نزولات جوی و بارندگی ها در سال جاری گفت: اگر همه، صرفه جویی و مصرف بهینه را سرلوحه کار خود قرار دهیم امید داریم  تابستان را با کمترین چالش آبی پشت سر بگذاریم.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام در این جلسه با قدردانی از خدمات ارزنده شرکت آب و فاضلاب استان در خدمات‌رسانی به مردم اظهار داشت: کار مهم سقایی با توجه به افزایش تقاضای مردمی برای تامین این مایع حیاتی و با وجود محدودیت‌هایی مانند کم آبی و خشکسالی که در کشور وجود دارد قابل تقدیر می باشد.

سعید رشنوادی محدودیت‌های اعتباری را مورد اشاره قرار داد و افزود: شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با وجود مشکلات و محدودیت‌های مالی توانسته خدماتی درخور تحسین به مردم ارائه نماید.