فراخوان مسابقه خاطره نویسی نماز و شهدا ستاد اقامه وزارت نیرو

ستاد اقامه وزارت نیرو، در راستای ارج نهادن به مقام والا و شامخ شهدا و خانواده های گرانقدر ایشان، مسابقه خاطره نویسی با موضوع نماز و شهدا(شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت) ویژه

ستاد اقامه وزارت نیرو، در راستای ارج نهادن به مقام والا و شامخ شهدا و خانواده های گرانقدر ایشان،  مسابقه خاطره نویسی با موضوع نماز و شهدا(شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت) ویژه فرزندان(12 الی 18 سال) همکار وزارت نیرو توسط ستاد اقامه نماز  وزارت نیرو  برگزار می کند.

شرایط مسابقه:

1- شرکت کنندگان در این مسابقه می توانند یک خاطره ماندگار با زمان و مکان مشخص از خاطراتی که از شهدا در خصوص نماز نقل گردیده را بعنوان یک اثر جهت شرکت در مسابقه ارسال نمایند.

2- آثار ارسالی باید در قالب فرم طراحی شده(پیوست) حداقل در 2 و حداکثر در 10 صفحه و ترجیحاً تایپ شده و بصورت فایلpdf  بهمراه مشخصات کامل شرکت کننده شامل: نام و نام خانوادگی، سن، استان و نام شرکت محل خدمت والدین و شماره تلفن همراه باشد.

3-شرکت کنندگان می بایست آثار خود را زمان مشخص شده به مسئول امور فرهنگی و اقامه نماز شرکت متبوعه خود تحویل و مسئولین امور فرهنگی نیز باید آن را در سامانه سحاب بخش فرم های پایه بارگذاری نمایند.

4- دبیران فرهنگی و اقامه نماز استان می بایست از بین آثار ارسالی در سامانه سحاب 3 اثر را بعنوان برتر استان انتخاب و ضمن اعلام به شرکتها، ترتیبی اتخاذ نمایند که جوایز منتخبین از طرف شرکت متبوعه به ایشان اهدا گردد.

مهلت ارسال و پذیرش آثار از تاریخ اول دی ماه لغایت 22 بهمن سال 1400 می باشد.

5-اعلام اسامی برندگان و اهداء جوایز آنها در تاریخ 9 اسفند ماه مصادف با ایام مبعث پیامبر گرامی (ص) می باشد.