حضور مدیر عامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار شهید « حاج قاسم سلیمانی»

مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی با حضور مدیر عامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به منظور تجلیل از رشادت ها و ایثارگری های این شهید والامقام در محل مصلی حضرت امام خمی

مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی با حضور مدیر عامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به منظور تجلیل از رشادت ها و ایثارگری های این شهید والامقام در محل مصلی حضرت امام خمینی(ره) شهر ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام،  مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی رأس ساعت 10 صبح روز دو شنبه مورخ  13/10/1400 با سخنرانی سردار رمضانی شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل مصلی حضرت امام خمینی(ره) شهر ایلام برگزار شد و مدیر عامل کارکنان شرکت آبفای استان ایلام  با حضور در این مراسم،  ضمن تجلیل از سال‌ها مقاومت و مجاهدت مخلصانه ایشان با دیگر با آرمان های انقلاب و شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.

دکتر تیموری در حاشیه برگزاری این مراسم  ضمن تسلیت به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار دلها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیان داشتند: دو  سال از شهادت مؤثرترین مرد مبارز با عناصر تروریسم در منطقه و جهان، سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی  به دست رژیم جنایتکار آمریکا می‌گذرد. مردی که تمام عمر خود را در گمنامی و مجاهدت‌های خاموش برای مردم مسلمان گذراند.

این مجاهد نستوه، نمادی بارز از عزت، غیرت، اخلاص، استکبار ستیزی و دفاع از میهن و کشورهای اسلامی و مظلوم منطقه  بود که هنوز هم شنیدن نام و مکتبش، ترس را بر جان استکبار جهانی طنین انداز می‌کند.

اینجانب به نمایندگی از شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، فرا رسیدن دومین سالگرد شهادت نماد دفاع از مظلوم و وطن دوستی و همرزمان شهیدش را به خدمت حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، خانواده معظم شهدا و ایثارگران تسلیت عرض نموده از خداوند متعال، توفیق ادامه راه مکتب ایشان را آرزومندم.