ستاد بحران شرکت آب و فاضلاب استان ایلام جلسه اضطراری تشکیل داد

به دنبال به بارش باران سیل آسا، و جاری شدن سیل و آبگرفتگی معابر شهر مورموری جلسه ستاد مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به ریاست قائم مقام شرکت آبفای استان و اعضاءستاد بحران ساعت 1:30 با

به دنبال  به بارش  باران سیل آسا،  و جاری شدن سیل و آبگرفتگی معابر شهر مورموری  جلسه ستاد مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به ریاست قائم مقام شرکت آبفای استان  و اعضاءستاد بحران  ساعت 1:30 بامداد شنبه مورخ 25/10/1400 در دفتر قائم مقامبه صورت فوق‌العاده تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ابتدا مهندس حسنی   قائم مقام شرکت ، ضمن تقدیر از زحمات و احساس مسئولیت کلیه اعضاء و با تأکید بر ضرورت آمادگی همه جانبه در خصوص مقابله خطر وقوع سیل در شهر موموری تاکید کرد و گفت: باید کلیه مدیران صف و ستاد شرکت با هوشیاری کامل آمادگی خود را جهت مقابله با هرگونه حادثه احتمالی حفظ نمایند.

وی همچنین گفت: "کیفیت آب خط قرمز شرکت است"، لذا ضروری است به مساله بهداشت آب، کلرزنی و انجام آزمایشات کلرسنجی به صورت جدی در کل ایام سال و به صورت فوریت در سیل اخیر  توجه شود.

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان ایلام: ۲ خط اصلی لوله ما در کلات مور موری دچار شکستی شده است

جعفر حسنی افزود: چاه آب،  تاسیسات و لوله خط انتقال دچار آسیب دیدگی شده است که حدود ۸ هزار نفر با قطعی یا افت فشار آب مواجه شده اند که همکاران ما سرعت در حال ترمیم و رفع نقص آن هستند.

لازم به ذکر است در این جلسه تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید

- مقرر گردید تیم واکنش سریع بهره برداری شامل برقکار ، جوشکار و استادکار شبکه به منطقه اعزام شوند

مقرر گردید ماشین آلات سنگین شامل یک دستگاه جرثقال - تریلی - بیل بکهو به منطقه اعزام شود

اعلام آماده باش کامل به  کلیه نیروها (بخصوص لوله کش ها و نیروهای خدمات رسان) در آبفای شهرستان آبدانان