دیدار مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری

مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت. آب و فاضلاب استان ایلام به منظور تبریک انتصاب، ناصر نجفی به عنوان معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری ایلام با وی دیدار و گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی شرکت

مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت. آب و فاضلاب استان ایلام به منظور تبریک انتصاب، ناصر نجفی به عنوان معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری ایلام با وی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این دیدار مدیر عامل و معاونین آبفا انتصاب بجا و شایسته نجفی به عنوان معاونت توسعه و منابع انسانی استانداری را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمودند.

دکتر تیموری در این دیدار بیان داشتند: بی شک تجربه حضور آقای نجفی در سمت‌های مدیریتی پیشین به خوبی نشان دهنده آشنایی و اشراف وی به مسائل گوناگون است و بدون تردید این تجارب می‌تواند شکوفایی و پیشرفت این معاونت را موجب شود.

و اینجانب به نمایندگی از همکاران شرکت آب و فاضلاب استان ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای شما، از خداوند عز و جل سعادت، سلامت، سربلندی و گشایش امور را برایتان خواستاریم.

در ادامه معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام با تشکر از ابراز لطف مدیرعامل آبفای استان  و هیئت همراه، از زحمات و تلاشهای مدیرعامل و مجموعه کارکنان آبفای استان تقدیر و تشکر نمود .

لازم بذکر است “ناصر نجفی” از همکاران شرکت آب و فاضلاب  استان ایلام است که با صدور حکمی از طرف استاند ایلام به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری  منصوب گردید.

معاون منابع‌انسانی و تحقیقات آب و فاضلاب استان ایلام، معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی آب و فاضلاب استان زنجان، مدیر آبفای شهرستانهای ایلام و مهران، معاون مالی و پشتیبانی آب و فاضلاب روستایی استان ایلام، معاون پشتیبانی جهادنصر ایلام و…بخشی از سوابق ناصر نجفی می‌باشد.