تشکیل جلسه ستاد بحران در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

جلسه ستاد مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به ریاست قائم مقام و اعضاءستاد بحران شرکت آبفای استان تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این جلسه مهندس جعفر حسنی قا

جلسه ستاد مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به ریاست قائم مقام و اعضاءستاد بحران شرکت آبفای استان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این جلسه مهندس جعفر حسنی قائم مقام شرکت، ضمن تقدیر از زحمات و احساس مسئولیت کلیه اعضاء عنوان کرد: با توکل بر خدا و اتکا به نیروهای متخصص،  مجرب و زحمتکش شرکت، آمادگی کامل برای مدیریت بحرانها و پاسخگویی درخور و سریع فراهم است.

وی برنامه‌ریزی و پیش‌بینی‌های لازم در مقابل حوادث احتمالی از وظایف اساسی ستاد مدیریت بحران دانست و بیان داشت: در این راستا ضروری است با برگزاری مانورها، اجرای دقیق سناریوهای فرضی و برپایی کلاس‌های آموزشی آمادگی بیشتری برای مقابله با حوادث از قبیل سیل و ... داشته باشیم.

قائم مقام شرکت آبفای استان، در ادامه با اشاره به ضرورت مدیریت مصرف آب و با تاکید بر  به شناسایی سازمان ها و نهادهای پرمصرف بیان کرد: شناسایی و برخورد با این گونه سازمانها باید در دستور کار قرار گیرد.

وی رعایت الزامات ایمنی کار در کلیه پروژه های بهره برداری و اجرایی را از وظایف مهم و اصلی شرکت در راستای صیانت از سلامت جامعه و کارکنان و جلوگیری از تحمیل هرگونه حادثه و هزینه بر شرکت بر شمردند

مهندس حسنی  در ادامه بر نظارت جدی و کنترل مستمر  عملکرد پیمانکاران و امورات تابعه شرکت تاکید نمودند.

لازم به ذکر است در این جلسه  مقرر گردید  به منظور ارتقاء کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و همچنین پاک سازی مخازن و خطوط آبرسانی ، طی مدت زمان ۱۰ روزه و در دی ماه جاری عملیات شستشو و گندزدایی  مخازن در سطح استان  در دستور کار قرار گرفته و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته انجام گیرد.